Dr. Tan praktisører


Her kan du finde information om Dr. Tan behandlere, der alle er uddannet hos AkupunkturAkademiet af Guy Polak og Adi Fromm fra Tan centeret i Israel.

Maiken Jakobsen
Tlf.: 20641811
Mail: info@klinikmidtmors.dk

Joan Dahl
Tlf.: 60533590
Mail: joan@dahlakupunktur.dk

Lene Greve
Tlf.: 2197 0624
Mail: lenegrv@yahoo.dk

Christina Klok
Tlf.: 28107714
Mail: info@klok-akupunktur.dk

Asbjørn Kleif
Tlf.: 29256456
Mail: kleif@kleif.dk

Anne Zachariasen
Tlf.: 30117072
Mail: akupunkturnu@live.dk

Charlotte Baarup Aaby
Tlf.: 8672 5510
Mail: Fodterapi-Akupunktur@mail.dk

Gina Lundsgaard Vinther
Tlf.: 20735654
Mail: mail@bcare.dk

Torben Braüner
Tlf.: 21250064
Mail: info@kliniktb.dk

Petro Mielczarek
Tlf.: 26282220
Mail: kontakt@akupunkturiaarhus.dk

Lone Løvgren
Tlf.: 91561646
Mail: mail@lonelovgren.dk

Bodil Roulund
Tlf.: 24266806
Mail: bodil@aarhusakuliv.dk

Mette Kvorning
Tlf.: 50708790
Mail: akupunkturenicentrum@gmail.com

Helle Sofie Bak
Tlf.: 22481022
Mail: hellesofiebak@gmail.com

Anne-Sophie Grønfeldt
Tlf.: 40737440
Mail: Kontakt@g-akupunktur.dk

Birthe Madsen Akupunktur
Tlf: 22409133
Mail: bmakupunktur@gmail.com

Vigdis Lysne
Tlf.: 25232326
Mail: info@origoakupunktur.dk

Gitte Skibsted
Tlf.: 23983837
Mail: bodyandmindgs@gmail.com

Ingrid Kongstad
Tlf.: 51867828
Mail: ingrid@kongstadakupunktur.dk

Jens Rasmussen
Tlf.: 24402774
Mail: info@jr-manuelterapi.dk

Marion Roelfs
Tlf.: 42430821
Mail: kontakt@fredensbjergakupunktur.dk

Marianne Bruun
Tlf.: 40183824
Mail: mariannebruun50@gmail.com

Britta Lønne
Tlf.: 60175941
Mail: britta@aku-stikken.dk

Dorthe Johansen
Tlf.: 20725149
Mail: mail@akupunktur-syd.dk

Libra akupunktur
Tlf.: 51520838

Malene Kold Mikkelsen
Tlf.: 28720627
Mail: malene@strandhuse-akupunktur.dk

Hanne Elung Fjordvang
Tlf.: 52880220
Mail: hfjordvang@gmail.com

Jens Rasmussen
Tlf.: 24402774
Mail: info@jr-manuelterapi.dk

Anja Kolters
Tlf.: 30534991
Mail: anja@kolters.eu

Else Maibom
Tlf.: 22690934
Mail: klinik-maibom@hotmail.com

Heidi Skjelbo
Tlf: 30 30 73 07
Mail: heidi@sydfynsakupunktur.dk​

Janni Vejsholt
Tlf.: 28932491
Mail: sundhedjv@outlook.dk

Christian Slot
Tlf.: 30209950
Mail: kontakt@christianslot.com

Jette Villadsen
Tlf.: 40201432
Mail: kontakt@nsj-aku.dk

Catrine Saramarie Marcussen
Tlf.: 60185640
Mail: mail@klinik-lyspunkt.dk

Pernille Blak
Tlf.: 40811118
Mail: nille@den5.dk

Anja Funder
Tlf.: 20700459
Mail: anja@anjafunder.dk

Tine Nordgaard Jakobsen
Tlf: 23479099

Christian Iuul
Tlf.: 29726062
Mail: c@iuul.com

Rebekka Simonsen
Tlf.: 23113880
Mail: info@Akupunkturmageriet.dk

Pia Frederiksen
Tlf.: 40546639

Jeanette Strömberg
Tlf.: 736523098
Mail: jeanette@fysioifokus.se